אוטוטו ברית מילה ומגיע לכם המון מזל טוב, אבל בתוך כל המולת הטיפול בתינוק המתוק החדש ובתוך כל הסידורים לקראת האירוע, חשוב גם למצוא רגע אחד שיאפשר לך להצטייד בשמלה שאותה תרצי ללבוש באירוע ברית המילה של בנך הרך וזאת שמלה שצריכה לכבד את המעמד, לכבד את בנך ולכבד אותך עצמך. שמלות ברית מילה אינן שונות משמלות לחתונה או משמלות לבר מצווה ובמקרים רבים גם לא משמלות לשבת. יחד עם זאת, שמלת ברית מילה צריכה להביא איתה ערכים מסוימים שאם תדעי להקפיד עליהם בשמלה שאת בוחרת, תוכלי לגלות שהם משפיעים על הנראות שלך הרבה יותר מהתפר הזה או ההוא, או משילובי הגוון הזה או ההוא.

אילוצים וערכים של שמלות לברית מילה

תחילה, אנו משתמשים במילה אילוצים מכיוון שכל אישה במעמד ברית המילה של בנה, מתמודדת עם אילוץ אחד מובהק של "שאריות" ההריון שעדיין ניכרות על גופה. במעמד ברית המילה את צפויה להזדקק למידה אחת, שתיים או שלוש יותר מהרגיל וזאת לכשעצמה סיבה טובה להצטייד בשמלה חדשה לכבוד האירוע. אבל מעבר לזה, שמלת ברית המילה שאותה תלבשי באירוע של בנך אמורה לייצג גם ערכים רלוונטיים כמו אימהות, משפחתיות, חגיגיות, קודש, רוחניות והתחדשות. פרחים למשל, הם אלמנט עיצובי מאוד רלוונטי למקרה של שמלות ברית מילה, אם כי גם באלמנט הזה צריך לעשות את הדברים נכון.

ואיך תדעי שהערכים נמצאים שם?

אם את תוהה לעצמכם איך מתוך מבחר גדול של שמלות לברית מילה תוכלי למצוא את השמלה שמייצגת בצורה הטובה ביותר את הערכים הנדרשים לאירוע, אז התשובה נמצאת עמוק בתוכך. את רק צריכה להיות מודעות לערכים האלה וכשאת מודעת להם, תוכלי לבחון את ההרגשה הפנימית שלך כאשר את מביטה בשמלה וכאשר אתם לובשת אותה. האם את מרגישה בתוכה יותר אישה, או שאת מרגישה איתה גם יותר אמא ורעיה? האם השמלה מעניקה לך תחושה של רוח וקודש או של אסתטיקה בלבד? עם התחושות האלה שנוצרות בתוכך, תוכלי לעשות בסופו של דבר, את הבחירה הטובה ביותר עבורך באירוע החשוב של ברית מילה לבן החדש.

בחנות הבגדים של דבי שמלות, המשרתת את ציבור הנשים הדתיות והחרדיות, תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות לברית מילה, אותן בחרנו עבורך בדיוק על פי שורת הערכים החשובה לאירוע שכזה. את השמלות תוכלי למצוא בדפי המכירה באתר החנות או לקבל פרטים נוספים בטלפון 054-5974410.