בניגוד למה שאולי היה ניתן לדמיין, שמלות הנקה הן לא שמלות שכל ייעודן הוא לאפשר הנקה קלה ולבטח לא שמלות הנקה צנועות. מאחר ונשים דתיות נמנעות מהנקה בציבור, הרי שהן גם לא נדרשות לאיזשהו מנגנון שיאפשר להם לבצע את ההנקה תוך כדי תנועה והן יכולות לעשות את הדברים בשקט ובנחת בביתן. יחד עם זאת, גם שמלות הנקה עבור השוק הכללי ולא רק שמלות הנקה לדתיות, אינן כוללות בתוכן מנגנונים מתוחכמים להנקה מהירה. אם כך, מה הופך שמלת הנקה לכזאת? ובכן, שמלת הנקה היא שמלה שאנו לובשות למעשה בתקופה שלאחר הלידה, התקופה בה אנו רוצים להרגיש כמה שיותר בנוח, כמה שיותר חופשיות ואווריריות ולאפשר לעצמנו גם להרחיק את הבד מקווי המתאר של הגוף שאינו נמצא בשיא האסתטיקה שלו לאחר ההריון. אלו הם למעשה המאפיינים המרכזיים של שמלות הנקה ככלל.

 

 

 

ובכל זאת, נדרשת התייחסות גם לאלמנט ההנקה

אחרי שאמרנו את הדברים שאמרנו, דגמים רבים של שמלות הנקה אכן כוללים בתוכם אלמנטים שונים שמיועדים להוות פתרון גם לפעולת ההנקה עצמה. כך למשל, שמלת הנקה לאירוע היא שמלה שמצד אחד עונה על הסטנדרטים העיצוביים של שמלת הנקה רגילה, מצד שני מגלמת בתוכה אופי עיצובי חגיגי ומצד שלישי גם אמורה לאפשר גישה נוחה להנקת התינוק בזמן האירוע. לשם כך ניתן לעשות שימוש במגוון אלמנטים, החל מכפתורים בחלקה העליון הקדמי של השמלה, דרך שימוש ברוכסן קדמי וכלה בשימוש בבד אלסטי מאוד שמאפשר את מתיחתו לצורך ביצוע ההנקה במהירות וביעילות בפינה אינטימית מתאימה.

ומעל הכל, העיצוב

בחיפוש פשוט, תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות הנקה זולות ופשוטות יחסית, שבהן בהחלט תוכלי להשתמש ביומיום בבית כשאת עם התינוק, אבל על אותם הצרכים שעונה שמלת הנקה זולה נדרשת לענות גם שמלת הנקה לאירוע שגם צריכה להיות צנועה במקרה של נשים דתיות. ואת כל הסיפור הזה ניתן לגלם במסגרת עיצוב השמלה, עיצוב שהוא רפוי ומשוחרר כאמור, אבל גם מלא חן, מתאים לגוון העור שלך ומביא את יופייך הנשי לידי ביטוי. את השמלות האלה תוכלי למצוא לרוב אך ורק בחנויות מתמחות שיודעות להציע גם שמלות הנקה לדתיות אבל גם סטנדרטים גבוהים בעיצוב.

בחנות הבגדים של דבי שמלות, המשרתת את קהל הנשים הדתיות והחרדיות, תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות הנקה צנועות, שמלות לאירועים וליומיום וגם לא מעט דגמים של שמלות הנקה זולות. העיצוב, יעילות השימוש, דרגות הצניעות השונות והשירות האישי – כל אלה יבטיחו שבחנות הבגדים של דבי שמלות תוכלי למצוא את השמלה המתאימה לך ביותר גם בתקופות ההנקה של חייך. את השמלות תוכלי למצוא בדפי המכירות באתר החנות וכן תוכלי לדבר איתנו בטלפון 054-5974410.